SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet parcela 153.36 ari (me mundesi ndarje) në magjistralen Pr-Fr.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
15336 m²
ID e produktit :
193104
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela 153.36 ari (me mundesi ndarje) në magjistralen Pr-Fr.
Parcela gjendet në fshatin Gushtericë e ulët (komuna e Graçanicës), 4.1km nga QMI-ja rrugës për në Ferizaj, më saktësisht mbrapa Lulishtes (Las Palmas) LABI.
Parcela prej 153.36 ari është e ndarë në 4 parcela ku përfshihet
- Parcela 12.04 ari dhe parcela 62.67 ari që shiten bashkë (nuk ndahen në shitje)
- Parcela 28.72 ari
- Parcela 49.43 ari
Çmimi 1,800euro / ari
Për më shume informata ju lutem na kontaktoni!

Agjencioni i Patundshmërisë
TOPIA Real Estate

038/224-222 ; 049/596-777
Web: www.topia-ks.com  
e-mail: info@topia-ks.com

TOPIA Real Estate
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »