SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne hyrje te Graqanices tek Spitali Amerikan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
193105
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne hyrje te Graqanices te Spitali Amerikan ! Shtepia ka 7 Ari oborr si dhe posedon Sallonin, kuzhinen , 3 dhoma gjumi ,nje dhom nenkulm si dhe 2 banjo dhe 1 bodrum te vogel !! Info : 044579235, 044 984763, 0041798640411,0041792008685 Viber,whatsapp!!

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ermir
Luzern, Switzerland
044579235,044984763,0041798640411
Hajvali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »