SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen ne Ferizaj
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor '13
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
19311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te tregu i gjelbert me 94 metra katrore dy dhoma gjumi sallon dhe kuzhin banjo shpajz +taras ne katin e 9 gati per banim
450 euro per meter katrore .
Kontakto dulla67@hotmail.com ose 044228285
Informata rreth publikuesit
Qendresa
Viti
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »