SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 102.10 m2 në shitje te Mati 1.
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
102 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
193112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet te Mati 1 në rrugën E në Kompleksin “Arseko”, dhe ka qasje direkte nga rruga A, rruga B dhe rruga C.
Kompleksi “Arseko” është ndërtuar me kualitet të lartë ndërtimi dhe gjithashtu posedon parkingun nëntoksorë, hapsira afariste dhe hapsira sportive, kështu ofron komoditet, atraktivitet dhe siguri për banorët e saj.
Banesa ndodhet në katin e 7-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 3 Dhoma të Fjetjes
| 1 Banjo
| 1 WC
| 1 Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - TeSantea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »