SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë 128m2 në shitje te Prishtina e Re.
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '19
Dhoma gjumi :
2
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
193118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet te Prishtina e Re në kompleksin “Hill Residence”.
Kompleksi “Hill Residence” është ndërtuar me kualitet shumë të lartë ndërtimi, me dyer kualitative dhe të blinduara, dritare tre shtresore me izolim të përkryer termik dhe akustik, roleta elektrike të kualitetit më të lartë dhe dyshemeja e shtruar me parket druri. Gjithashtu kompleksi ofron hapsira rekreativesi: Caffe bar, Spa (burim ujërash termale), pishina, saunë, solarium dhe hapsira të përbashkëta.
Banesa ndodhet në katin e 3-të dhe ka këtë renditje:
| 1 Sallon
| 1 Kuzhinë me Tryezari
| 2 Dhoma të Fjetjes
| 2 Banjo
| 1 Depo
| 3 Ballkona

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/636-334; 049/636-333
www.pro-rks.com 
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - TeSantea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Prishtina e Re [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »