SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje Bregu i Diellit (Agro Trade) 92,51 m2
Çmimi :
€92,510.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
193120
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesa ne lagjen Bregu i Diellit ( Kompleksi Agro Trade ).
Banesa ka kete renditje:
-2 dhoma gjumi
-Dhome dite
-Kuzhine me trapezari
-Depo
-Banjo/WC
-Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese etj.
Siperfaqja : 92,51 m2.
Kati II.

Çmimi : 1000 €/m2.
Çmimi ne total : 92,510 €

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »