SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë në Shitje Bregu i Diellit (Agro Trade) 94 m2
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
94 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
193124
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit ( Kompleksi Agro Trade).
Banesa ka siperfaqe prej 94.15 m2 dhe posedon:
2 dhoma gjumi
Dhome dite
Kuzhine me trapezari
Depo
Banjo/WC
Ballkon.
Banesa eshte ndertim i ri,me kualitet te larte,parking nentokesor dhe jashte objektit,hapesire gjelbruese etj.
Kati VII.

Çmimi :1000 €/m2 .

Tel: 045478477
Premium Patundshmeri
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »