SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje B518
Çmimi :
€144,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
193128
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet te parku i qytetit ne Prishtine dhe ka 120 m2. Banesa eshte ne katin e 4-te dhe ka kete renditje nje kuzhine, nje dhome dite, tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballokna, depo ushqimore. Prej sendeve te cilat duhen te potencohen jane edhe xhakuzi, klima, invertori, ngrohje qendrore,rezervuar uji. Banesa shitet me cmim prej 144.000euro
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »