SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 88m2 me qira ne lagjjen Ulpiana !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
ID e produktit :
193136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 88m2 me qira ne lagjjen Ulpiana.
Banesa ndodhet ne katin e III-te dhe ka kete renditje:
-Sallon me kuzhin
-Dy dhoma gjumi
-Banjo
-Ballkon
-Ngrohje Qendrore
Çmimi 70€ studentet e kane per obligim te paguajn edhe shpenzimet e energjise elektrike, kurse shpenzimet tjera: ujin, mbeturinat, nxemjen dhe pastrimin e hyrjes e mbulon pronari i baneses.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »