SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa (Zyra) me qira ne lagjjen Dardania !DELTA
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
193152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa (Zyra) me qira ne lagjjen Dardania.
Banesa ndodhet ne katine I-re te banimit dhe ka 2 njesi punuese dhe e cila eshte e pershtatshme per ushtrimin e shume veprimtarive.
Banesa ka sistemin e ngrohjes me Termokos dhe
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »