SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qira banesa-penthause ne Arberi
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193163
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese-penthause me qira ne lagjen Arberia. Banesa eshte komplet e mobiluar.

Renditja:
2 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 banjo
1 ballkon -60 m2

Per cdo info na kontaktoni ne tel./viber:
+383 44 444 078
Informata rreth publikuesit
Aron
Prishtinë
044 444 078
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »