SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qira ne Qender
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
63 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193164
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne Qender (afer Menzes se Studenteve). Banesa eshte komplet e mobiluar.

Renditja:
1 dhome gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 ballkon
1 koridor

Per cdo info na kontaktoni ne tel./viber:
+383 44 444 078
Informata rreth publikuesit
Aron
Prishtinë
044 444 078
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »