SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Tokën në shitje Rruges per Gërmi te Rruga e Bledit 10.41 Ari
Çmimi :
€22,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
193166
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Tokën në shitje Rruges per Gërmi te Rruga e Bledit(rruga Xhavit Ahmeti)
Parcella posedon 10.41 Ari ka dalje ne dy anët e rruges se Bledit dhe kah Taslixhja
Ka leje ndertimi 400m2
Dokumentacioni në rregull
Cmimi 22000 euro Ari
Code 20041
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »