SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes truallin prej 5.8 ari ne te cilin truall gjindet edhe nje d
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Dhjetor '13
ID e produktit :
19317
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes truallin prej 5.8 ari ne te cilin truall gjindet edhe nje dyqan prej 30m dhe nje zyre prej 10m .trualli gjindet ne veternik rruga per ne gjilan buz rruges afer ish kolegjit turk Mehmet akif
Informata rreth publikuesit
Prishtina Agency
Prishtinë
045 558 282
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »