SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera te SLLOVENIA SPORT
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
56 m²
ID e produktit :
193212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qera te Sllovenia Sport Banesa eshte e re dhe ka kete renditje :1 dhome e kuzhin 1 dhom gjumi 1 banjo 1 ballkon 1 koridor Banesa eshte ne katin e 4 me lift Per informata tel 049-286-587 viber

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Citroën
Pejë
049-286-587
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »