SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira ne Tokbashqe 1+1
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
18 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banese me Qira ne Tokbashqe. Banesa gjendet ne katine dyte dhe eshte 65m2.
Banesa ka kete renditje:
- Sallon me kuzhine
- Dhome gjumi
- Banjo
- Korridor
- Ballkon
Qmimi 220€


Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/ 19 00 19
WhatsApp & Viber:
+383 45 19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »