SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen dy objekte 900m2 me qira ne Kalabri !DELTA
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
900 m²
ID e produktit :
193225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen dy objekte 900m2 me qira ne Kalabri afer Hotel Galden .
Objektet 1 :
-400m2 dhe ne vete perban zyra dhe hapsira te cilat lehte shfrytezohen per zyre.
Objekti 2 :
-500m2 dhe ne vete perban lokal perdhes,zyra,dhe banim.
Objekti eshte ne nje zone mjafte te pershtatshme per ushtrimin e shume vepritarive.
Çmimi i dy objekteve 4000 €
Çmimi ndaras:
Objekti 1 - 500m2 2500 euro
Objekti 2 -400m2 2000 euro
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »