SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne rrugen Bajram Kelmendi 96m2
Çmimi :
€90,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Maj
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
193227
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banese ne Qender te Prishtines ne Rrugen Bajram Kelmendi prapa Teatrit Kombetar te Kosoves.
Siperfaqja 96m2, Nderetim i Ri qe nga viti 2012, Kati 6-te i banimit.
Banesa ka:
Nje (1) Sallon, Nje (1) Kuzhine te ngjitur me Sallon dhe te ndare me gjysem muri, Nje (1) Banjo, Nje (1) Shpajz, Nje (1) Paradhome, Nje (1) Koridor dhe Dy (2) Dhoma Gjumi (mund ta shihni planin e bashkangjitur ne foton e fundit)
Shitet e mobiluar e gatshme per tu dhene me qera, apo mund te shitet e pa-mobiluar varesisht nga kerkesa e klientit.


Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+386( 49) 545 181
+383( 44) 374 331
Informata rreth publikuesit
LIRZA
null
37744374331
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »