SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet banesa me qira per zyre dhe banim ne Ulpiane 120m2
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor '19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
193231
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira per zyre dhe banim ne Ulpiane afer restaurant Simfonia, siperfaqja 120m2, renditja, 3 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, banjo, ballkon, çmimi 500 € 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »