SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vila ne shitje SHV015
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Tetor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
135 m²
ID e produktit :
193232
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Villa gjendet ne Sarande ne objektin Boungainville Bay Resort ne Sarande. Villa ka siperfaqe prej 135m2 dhe ka kete renditje: kati i pare: nje dhome dite kuzhine, banjo dhe ballkon, kati i dyte: dy dhoma gjumi dhe ballkon. villa shitet me cmim prej 200.000euro.
Informata rreth publikuesit
Agjencioni ANEM
Prishtinë
+37745575000
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »