SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë LUKSOZE 3+1 - L.Muhaxhereve
Çmimi :
€110,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
193241
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesë LUKSOZE 3+1 e sapo mobiluar dhe pa banuar më parë në Lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë.

92.1m²│3 dhoma gjumi│1.5 Banjo│Kati 13

Banesa ndodhet në katin e 13-të. (nga 14 gjithsejt) në kuadër të një objekti ndërtim i ri dhe shumë cilësorë në Lagjen e Muhaxherëve në Prishtinë. Pamje të hapur drejt qytetit, orientim Jug-Perëndim, izolim të mirë termik dhe akustik, 2 ashensorë, dritare cilësore austriake dhe roleta të jashtme me motor, afër të gjitha komoditeteve (shkolla, ambulanta, parku, sheshi "Nënë Tereza", universitetet etj.).

Përfshinë sipërfaqe prej 92.1m² e shpërndarë në 1 Hapësirë qëndrimi ditor me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 WC, Koridor dhe 2 Ballkona.

Mobiluar tërësisht, dizajnuar me arkitekt, punuar me përkushtim në çdo detaj. Kënd italian, muri i veshur me dru dhe strukturë betoni, kuzhinë moderne me të gjitha pajisjet e reja, frigorifer "Whirlpool", TV Led, Lavatriqe.

Lokacioni në Google Maps:
goo.gl/maps/4LTQXYXYaZp 

Çmimi: 110,000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »