SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë 3+1 në Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
103 m²
ID e produktit :
193243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesë 3+1 në Lagjen e Spitalit në Prishtinë afër "Viva Fresh".

103m²│3 dhoma gjumi│1.5 Banjo│Depo│Kati 7│Garazhë

Banesa ndodhet në kuadër të një objekti ndërtim i ri, në katin 7-të, me orientim Perëndim. Planimetri e mirë,2 Ballkona, ngrohje qëndrore me rrymë, ujë 24h, izolim të mirë termik.

Përfshinë sipërfaqe prej 103m² e shpërndarë në 1 Hapësirë qëndrimi ditor me kuzhinë, 3 dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 WC, 1 Depo, Koridor dhe 2 Ballkona.

Lokacioni në Google Maps:
goo.gl/maps/GKWg6fpzW1v 

Çmimi:
Pa mobilje 750 €/m²
Me mobilje 800 €/m²

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »