SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 5 ari truall ne Drenas
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '18
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
193250
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Çmimi 55 000.

Sipërfaqe: 500 m2.

Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Asfalt, Leje ndërtimi.

Komuna Drenas


Shiten 5 ari truall ne Drenas. Trualli gjindet 50 metra larg Rruges Krysore Adem Jashari. Trualli eshte me infrastrukture te kompletuar dhe me dokumentacion te rregullt. Qmimi eshe 11000 euro per ari, qmimi i diskutushem.
Na kontaktoni ne ViberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hajzer
Drenas
+436502728626
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »