SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shitet Toka me 7.16 ari)245/18
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Qershor '19
ID e produktit :
193255
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toka ne Rr.Gjilanit Rrugica Shukri Hoxha.

Toka ka 7.16 ari dhe eshte me infrastruktur te rregullt .

Toka ka dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.

Ndermjetsues:Agjensioni Patundshmeris Ringa Ferizaj

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga  Shitjen e mundson Agjensioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »