SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 55m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Maj '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
55 m²
ID e produktit :
193257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
:Shes banesën 55m2(NETO) banesa ka : 1 Sallon ,1 Dhoma të gjumit , Kuzhinë , Banjo dhe ballkon.

Kati i përdhesë i banimit

Banesa gjindet në kompleksin Afaris Banesor "Dafina" Bregu i Diellit Objekti 4 hyrja 5 "BANESAT E STANDARDIT"

Ngrohje Qëndrore 24h
Ujë sanitar 24h, Mirëmbajtje të vazhdushme.
Sipërfaqja llogaritet NETO .

049 366 222Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Taulant
Prishtinë
049366222
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »