SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet per shitje banesa 67m2 ne Qender !DELTA
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
ID e produktit :
193263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet per shitje banesa 67m2 ne Qender.Banesa ndodhet prapa hotel Siriusit,ne rrugen Trine Smajli.Banesa eshte ne katin e 3te dhe ka kete renditje:sallonin me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkonin.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »