SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohen per shitje dy banesa 65m2 dhe 88m2 ne Veternik !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
193270
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohen per shitje dy banesa 65m2 dhe 88m2 ne Veternik.Banesa 65m2 eshte ne katin e pare dhe ka kete renditje: sallonin me kuzhine,dhomen e gjumit,banjon dhe ballkonin.Banesa 88m2 ndodhet ne katin e 7te dhe ka kete renditje:sallonin me kuzhine,dy dhoma te gjumit,banjon dhe ballkonin.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049406434/049445711/049157113/044556777
Per t'i shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »