SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartament per pushime ne Radhime (Vlore)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
193283
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera Apartament per pushime ne Radhime (Vlore) me siperfaqe 70m2 (1+1) i perber nga: dhome gjumi, sallon me gatim, tualet, ballkon me pamje nga deti, kati i trete me ashensor, i mobiluar me te gjitha kushtet 60m nga deti.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson per me teper telefononi ne nr 0695386338 ose 0696124416 si dhe ne WhatsApp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Alban
Prishtinë
0695386338
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »