SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa
Çmimi :
€63,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
115 m²
ID e produktit :
193293
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne fush kosov e cila eshte me rrug kryesore posedon 3 dhoma gjumi-sallon me kuzhine-banjo-shpajz secila dhom ka ballkon ne katin e 5 stee ashensor dhe me mobilje shitet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Nadalina
Pristina
044/258-233
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »