SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 90m2 ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit !DELTA
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
193295
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 90m2 ne shitje ne lagjen "Bregu i Diellit" ne zonen perendimore
Ndodhet ne nje lagje mjaft te mire e te qete perball fakultetit Teknik tek banesat e kuqe, ne katin e trete te banimit pa ashensore
Banesa posedon dy dhoma gjumi, dhomë të madhe të ndejës, kuzhinë, dy banjo si dhe ka tri ballkone me pamje të mrekullueshme dhe të papengueshme kah perëndimi dhe lindja, ndodhet afer qendres tregtare si dhe vlen te ceket se ka parking te mjaftueshem gjate gjithe dites
Ofrohet per shitje e pa mobiluar, posedon dokumentacion te gatshem per perkthim te menjehershem te pronari i ri
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »