SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet zyra 30m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
193296
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet zyra 30m2 me qira ne "Qender" ose me saktesisht afer fakultetit te arteve
Eshte e pajisur me invertar te nevojshem per startimin e veprimtarise tuaj, qe mund te shfrytezohet po ashtu si salle per trajnim
Posedon nje hapsire pune dhe nyjen sanitare, ofrohet per qira afatgjate me menyren e pageses permes nje qiraje avans (depozite)
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »