SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal 28 m² për shitje në Qendër
Çmimi :
€70,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Madhësia :
28 m²
ID e produktit :
193297
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ndodhet në rrugën UÇK, tek lokalet e Engineering-ut
Është afër rrugës, ka hapësirë parkimi, shumë i përshtatshëm për zyre dhe shumë veprimtari/biznese të tjera. 
Posedon dokumentacion të rregullt dhe mund të përkthehet menjëherë.


Lokacioni: goo.gl/maps/BdXCsNNfdmK2 


Çmimi: 70,000€


Kontakti: +386 49 705 904

primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #lokale #zyra #dyqane
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »