SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Bregun e Diellit afer fakultetit teknik
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
193298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit afer fakultetit teknik
Banesa eshte ne katin e 2, ka siperfaqe prej 65m2 ne dokumente, ka bodrum.
Renditja:
-Dhome dite
-Kuzhine
-2 dhoma gjumi
-Banjo dhe
-Ballkon (rreth 20m2)

Cmimi i baneses eshte 130.000euro

Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne :
044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »