SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet Lokali (Objekt) me qera në qenët të qytetit
Çmimi :
€4,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:23
Madhësia :
440 m²
ID e produktit :
193299
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet Lokali (Objekt) me qera në qenët të qytetit. Objekti është shumë i përshtatshë për veprimtari të ndryshme biznesi, si bankë, butik, dyqan të ndryshme…..Gjendet në një ndër rrugët me të frekuentuara të qytetit, ka qasje direkte në rrugë, Objekti ka 4 nivele. (P+3). Përdhesa ka 120m2, përbehet nga një njesi e shfrytëzuar për lokal. Kati i I-rë ka 120m2, përbehet nga një njesi e shfrytëzuar për lokal, dhe një toalet. Kati i II-të ka 120m2, përbehet nga një njesi e shfrytëzuar për lokal, dhe një banjo. Kati i III-të ka 80m2 ka, përbehet nga tri njesi të shfrytëzuar për zyre, një banjo, dhe një terras prej 40m2. Për më shumë ju lutemi të na kontaktoni në këta Nr, tel ose na vizitoni në web faqën tonë.....


045 / 774 - 477
038 / 500 - 111
www.prishtinaestate.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina Estate
Prishtinë
038 500 111
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »