SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa për shitje në lagjen Mati 1
Çmimi :
€680.00
Kategoria :
Postuar :
30 Gusht '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
193304
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesat ndodhen në një objekt afarist-banesorë në rrugën Ndue Përlleshi, ndërtim i ri me arkitekturë moderne dhe organizim shumë të përshtatshëm. Ndërtim i kompanisë ARKING.

Në shitje janë këto tipe të banesave:

59 m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo • Kati 1,3,5,7,11

72 m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo • Kati 1,4,8,9,10

77 m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Dy Dhoma Gjumi • Banjo • Kati 1,3,9,10

90 m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Tre Dhoma Gjumi • Dy Banjo • Kati 1,8,9,10,11

107 m² • Dhomë Dite me Kuzhinë • Tre Dhoma Gjumi • Dy Banjo • Kati 1,6,7,8,9,10

Banesat janë të gatshme për banim!

Lokacioni: goo.gl/maps/qHxvwp1RvBt 

Çmimet fillojnë nga 680€ për metër katror

Kontakti: +386 49 705 904
primmogroup@gmail.com

#primmo #primmoshitje #patundshmeri #realestate #banesa
Informata rreth publikuesit
Primmo Group
Prishtinë
+38649705904
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »