SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa (zyra) 35m2 me qira te 4 Llullat !DELTA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Madhësia :
35 m²
ID e produktit :
193311
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 35m2 me qira te 4 Llullat.
Banesa ndodhet ne katin e I-re (nuk ka lift) dhe eshte e pershtatshme per shume veprimtari.
Banesa eshte ne nje zone mjaft te pershtatshme e cila ua mundeson qasjen me te lehte ne Qytet.
Për më shumë informacione na kontaktoni në numrat:
049445711/049157113/049406434/044556777

Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta".
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »