SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë e veqantë për shitje.
Çmimi :
€260,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Dhjetor '13
ID e produktit :
19332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne K. te Diellit Penthouse. 181m2 Posedon 4 dhoma gjumi, sallon 60m2, dy banjo, nje utilit, tre ballkone, terraca 300m2, rezervuar uji 1000l me motorr, ne mes te sallonit qiell i hapur (Atrium). , oxhak the kamin personal te vetin.
Dy garazha, dhe nje shpajzë poshtë (vetëm shpajzi 20m2).
Banesa eshte e disejnuar ne stilin Retro, gjindet perballe banesave te bardha ne K. te Diellit, buzë rrugës kryesore.
Banesa duket krejt me ndryshe ne krahasim me ato qe keni pa deri me tash.
Fotot vetem live mund te i shihni.
Mobilje ekskluzive nga Bizzarro.
2 banjo komplet nga Kerasani.
Nxemje private modeli me i fundit 15500€
çmimi ne total: 260.000€
Informata rreth publikuesit
Chlod
Prishtinë
045503797
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »