SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 50m2 ne dokumente ne sheshin "Nene Tereza"
Çmimi :
€140,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Mars
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
193321
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 50m2 ne dokumente ne sheshin "Nena Tereze", kati i dyte, me siperfaqe faktike 61m2.

Banesa ka pamje ne te dy anet e objektit, me kete perberje:

-dhome dite me kuzhine
-dy dhoma te gjumit
-banjo dhe
-dy ballkone.

Banesa ka pozite shume te mire qofte per banim apo zyre.

Cmimi eshte 140.000 euro.

Per me shume info na kontaktoni ne nr:
| 044 755 859 | 045 40 12 12 | 049 41 31 58 | 038 22 66 78 |
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »