SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne Qender !DELTA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
193328
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet banesa 70m2 me qira ne "Qender" te qytetit te Prishtines ose me saktesisht afer stacionit policor qender
Ndodhet ne katin e shtate te banimit me ashensor funksional, e mobiluar dhe e gatshme per banim, posedon dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo dhe ballkon ne nje pozite mjaft te favorshme te qytetit me pamje te bukur e piktoreske
049157113/049445711/049406434/044556777
Per ti shikuar ofertat tona na vizitoni ne facebook: Agjensioni per patundshmeri "Delta"
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+38344556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »