SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet super banesa me qira te Sllovenia Sporti
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
193335
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira te Sllovenia Sporti
Banesa eshte super e mobiluar me mobile moderne.

Renditja:
3 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
1 banjo
1 wc
1 ballkon
1 koridor

Per cdo info na kontaktoni ne tel./viber:
+383 44 444 078
Informata rreth publikuesit
Aron
Prishtinë
044 444 078
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »