SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESEN ME QIRA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
193338
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne kompleksin EXDC 2 , perball fakultetit te UBT-se, lagja Emshir.

Banesa gjendet ne katin e 2t-e, eshte e mobiluar, posedon liftin funksional, ka garazhe me parkingun e saj privat si dhe posedon ngrohje qendrore.

NR KONTAKTUES - 044 464 087
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »