SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 165m2 ne lagjen Dardania te Prishtines.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
165 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
193340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 165m2 ne lagjen Dardania te Prishtines.

Banesa eshte super luksoze, eshte e perber prej 4 dhoma gjumi,
2 sallona te medha, tryezari dhe kuzhine, 2 banjo,
nje terase te madhe 15m2 dhe nje ballkon,

Banesa eshte shum e bukur dhe gjendet ne qender te qytetit te Prishtines
Ka shkollen afer, spitalin, posten, stacionin e autobusave, qendren e qytetit
si dhe ka kyqje te lehte ne te gjitha rruget kryesore te prishtines por gjendet ne mes 2 parqeve te dardanies.

Ju mire presim per gjdo informat shtese.
049842920, 044159857, 049842929
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »