SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia 600m2 lagjen Marigona
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Qershor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
600 m²
ID e produktit :
193341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 600m2 me garazh dhe podrum, gjindet ne lagjen marigona 1 ne veternik (lagje private) shtepia posedon nje plan shum atraktiv si dhe 7.3 ari troll, punimet e vrazhda, instalimi i ujit dhe rrymes si dhe dritaret jan te perfunduara. Materialet e perdorrura deri tani jan te klasit te pare.
Shtepija eshte B+P+1+NK nga +- 150m2 secili kat, trolli ka 2 burime te ujit, rrymes, kanalizimt etj…
Ju mire presim per gjdo informat shtese
049842920, 044159857, 049842929
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »