SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira te Qafa _ 1+1
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:21
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193346
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banese me qira te Qafa, rr, UQK-se, pamje nga rruga, banesa eshte komplet e mobiluar, 70m2

Banesa posedon:
- dhome gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmimi 400euro

Per me shume informata mund te na kontaktoni ne numrin
045/19 00 19
Informata rreth publikuesit
VISION
Prishtinë
045190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »