SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Mati I 64m2
Çmimi :
€46,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
ID e produktit :
193353
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në lagjen Mati I, e ndertuar nga Hoxha Investment Group 64m2 kati i III
Banesa është komplet e mobiluar dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dhomë gjumi
*Depo
*Banjo
*Ballkon
Banesa është nën vezhgimin e kamerav 24H posedon lift dhe gjitha kushtet e nevojshme per banim
Cmimi 46000 euro
Code 20043
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »