SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferte Fantastike, Shitet shtëpia ne lagjen Qëndresa-Prishtinë
Çmimi :
€284,900.00
Kategoria :
Postuar :
25 Maj '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
270 m²
Viti i ndërtimit :
2016
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
193356
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet 100m mbrapa “Bau-marketit”, dhe ka te gjithë infrastrukturën e nevojshme.
Shtëpia ka leje ndërtimore dhe është ndërtim i ri , e ndërtuar me materiale të kualitetit te lartë dhe e mobiluar me shije.
Shtëpia ka madhësi ( 10m x 10m)+ Garazha , e vendosur ne 3.4ari tokë
Përdhesa ka 105m2 dhe Garazha 30m2 = 135m2:
Qëndrimi ditor (5.95m x 5.5m) , Kuzhina (3.6m x 4.95m) , Dhoma e fjetjes (3.6m x 3.75m), Banjo (1.9m x 2.35m) , Depo (1.3m x 2.35m), Garazha (3.2m x 5.9m) , Kthina e nxemsës (2.5m x 2.15m) , depo e garazhës (2.5m x 1.3m)
Kati i pare ka 115m2: Dhoma 1 ( 3.6m x 4.6m) , Dhoma 2 ( 3.6m x 3.7m), Dhoma 3 (3.5m x 4.6m) + banjo ne dhome (2.2m x 1.9m), Dhoma 4 (3.2m x 3.7m) , Banjo ( 1.9m x 3.2m) , Terasa1 (3.7m x 1.8m), Terasa 2 (1.1m x 2.7m)
Depo në nën-kulm (4.5m x 4.5m)

Ngrohje qendrore ne dysheme
Termoizolim 16cm
Dyshemeja qeramike
Kamine ne qendrim ditor

Per informata me te hollësishme mund të kontaktoni ne
+383 44 622 187
hbkuqi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Hekuran
Pristina
Qagllavicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »