SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrojm Banesen në shitje në FushëKosov 92m2 kati i II
Çmimi :
€49,000.00
Kategoria :
Postuar :
24 Tetor '18
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
193361
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrojm Banesen në shitje në Fushë Kosov mbi Viva Freshin 92 m2 kati i III
Banesa është komplet e mobiluar me mobilje moderne dhe të këndshme dhe posedon:
*Sallon
*Kuzhinë
*Dy dhoma gjumi
*Shpajz
*Ballkon
*Banjo
Cmimi 49000 euro
Code 20044
Per info +38344780999
Per me shumë oferta na vizitoni në faqen tonë në Facebook Agjensioni Qendra
Informata rreth publikuesit
Agjensioni QENDRA
Prishtinë
044780999
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »