SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira prapa Teatrit Kombtare 2 dhoma gjumi.
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Qershor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
193366
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet banesa me qira prapa Teatrit Kombtare afer Sheshit, siperfaqja 75m2 kati 3, renditja, 2 dhoma gjumi, dhom neje me kuzhin, ballkon, e mobiluar komplet, posedon dhe garazh per veture, çmimi 300 € 049899002

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »