SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet banesa me qira ne Qender
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
5 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
193368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banese me qira ne Qender dhe eshte komplet e mobiluar,

Renditja:
2 dhoma gjumi
1 sallon dhe kuzhine
2 banjo
2 ballkona
1 koridor

Per cdo info na kontaktoni ne tel./viber:
+383 44 444 078
Informata rreth publikuesit
Aron
Prishtinë
044 444 078
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »