SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera tek 4 Llullat
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Qershor '18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
193371
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa moderne ne katin e 3-te, mbi embeltoren Boston tek 4 Llullat. Banesa ka kete renditje:- dhome fjetje,- sallon dhe kuzhine, - banjo,Ballkon dhe koridor me gjithsejt 60 metra katror.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jon
Ferizaj
045276846
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2018 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »